Leden 2010

Robert Rauschenberg

25. ledna 2010 v 17:14 | *yesterday* |  ART
Mám novou úchylku. Fascinuje mě Robert Rauschenberg. A ač by se mohlo zdát, že pubertální holce (ikdyž 12 už mi není :D) by se moh líbit maximálně zpěvák, herec nebo novej tanečník V High Scool Musical, musím všechny příznivce HSM a Hanny Montany sklamat. Můj nový objev je výtvarník. A ne ledajaký, já sem prostě blázen do lidí co dělají něco jinak. Nezapadají a prostě odmítají stereotyp. A do toho Robert Rauschenberg naprosto zapadá. No řekněte koho jinýho napadne dát na výstavu vycpanou kozu nacpanou do pneumatiky! :)


Fanfán Tulipán

8. ledna 2010 v 19:56 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika
Asi už víte, že když se podívám na nějakej skvělej film, mývám hrozně velkou potřebu se s tím někomu svěřit, a protože většina lidí moje nadšení vyprávět všechno do těch nejmenších podrobností nesdílí, většinou to shodím na vás :)

S tátou jsme si nahráli Fanfána Tulipána, a to tu novější verzi z roku 2003. Za poslední dva dny jsem to viděla dvakrát :D Hrozně mě to chytlo, ta nádherná atmosféra, Fanfán se stálým úsměvem na rtech a Adeline.. kouzelná, že bejt chlap jsem do ní blázen :D