Prosinec 2009

Vánoce

20. prosince 2009 v 19:28 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika
Už od října mám v hlavě nutkání napsat vánoční článek a pořád jsem to oddalovala protože na co je vánoční článek, když nám před týdnem vyrašily na zahradě krokusy :) Krokusy a sněženky maj teď docela problém, doma to voní lineckým a venku je poprašek sněhu.

Vánoce jsou inspirující a (nemůžu to zapírat) zaroveň je to dobrej marketingovej tah. Zároveň musím uznat, že tenhle tah na mě 100 % zabírá :D

Láska nebeská - už se nemůžu dočkat jak si to zas pustím :)

Zázrak No.2

14. prosince 2009 v 15:57 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Víte chtěla bych se s váma o něco podělit.
Dne 3. října 2009 jsem vyprodukovala jeden článek po velmi silném zážitku z jednoho hubnoucího blogu.

Tehdy jsem psala, že nestojím o to aby se dotyčná dozvěděla můj názor.
No čas posoupil a Banalite ví co si o ní myslím. A nezapoměla to patřičně okomentovat. Já se k tomu už vyjadřovat nebudu, aly byla bych ráda kdyby jste napsali svůj názor také.

TADY je odkaz na tehdejší článek i s komentářem mým a Banalite. A TADY odkaz na blog, který se za dva měsíce vůbec nezměnil až na to, že dotyčná schodila 7 kilo.

Vaše tlustá, ale spokojená *yesterday*

Renoir

1. prosince 2009 v 17:53 | *yesterday* |  ART
Mám ráda umění. Tak touhle větou jsem si byla až do nedávna naprosto jistá. Až teď jsem ale objevila umění o kterém bych nikdy neřekla, že se mi může líbit. No uznejte sami jak se může "teenagerovi" líbit obraz z roku 1890! A je to tak, asi bych ten rok i tipla kdyby m,i někdo obraz ukázal, ale jeho atmosféra a barvy na mě dokážou zapůsobit i po více jak 100 letech.