Říjen 2009

Freeze

30. října 2009 v 16:58 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Nejsem novinář takže tento článek z části přenechám jiným.
Zaujal mě článek v Deníku, odehrálo se to u nás v Lbc. Nedokážu to tak popsat, tak to nechám udělat povolanější:

Liberec - Na 3 minuty se včera odpoledne v Moskevské ulici zastavil čas. Slečna ukusující z obložené housky, mladík s lahví piva u úst, líbající se dvojice, pár aut a dalších asi 250 studentů, rozesetých po celé ulici, v jednu chvíli zmrzlo. Ne však vlivem počasí. "Chtěl jsem touto akcí upozornit na studentské amatérské divadlo, protože se mi zdá, že ho tu všichni přehlíží. Nikdo nám nevychází vstříc. Nemáme prostory, kde bychom mohli zkoušet," říká Jiří Čechlovský, žák dramatického oddělení při ZUŠ v Liberci a hlavní organizátor akce.

Po vzoru umělecké skupiny Improve everywhere, která podobné akce pořádá v USA, sehnal s libereckými mladými amatérskými herci kamarády a nadšence a uspořádali happening zmrznutí.
"I když nejsme první v České republice, předběhli nás v Praze a v Brně, měli bychom mít rekord v počtu účastníků," pokračuje Jiří Čechlovský, Před jejím začátkem pobíhal po ulici a dával všem protagonistům znamení, za jak dlouho mají zmrznout. "Plánujeme další takové záležitosti, dokud si nás někdo nevšimne."
V Moskevské ulici si všiml happeningu snad každý. Udivené pohledy lidí jdoucích kolem tomu napovídaly. "Co to má znamenat? To snad není možné," říká zmatený Stanislav Trykar. Ostatním nezbývá nic jiného než čekat, kdy mladí umělci opět něco provedou.


A na konec snad můžu prozradit, že i já jsem se zúčastnila a Milovníci Mamuta konají další akci, tentokrát i s pokusem o zápis do české knihy rekordů. Záejmcům pošlu odkaz. Jedná se o největší lidský řetěz.

Recitace

27. října 2009 v 17:43 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Potřebuju vaši pomoc. Je to celkem akutní, potřebuju báseň na recitaci. Vlastně není nutná báseň, když mě zaujme próza jsem schopna odříkat i tu. Nemám šajna (fakt jsem to napsala :D) o čem mluvit. Přivítám každý nápad.

Podporujme originální videa.

24. října 2009 v 18:14 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika

Myslím, že potřebujeme víc lidí co dokážou pěknej videoklip, kde nejde jenom o to, že na kytaru hraje Pamela Andersson.


Working class hero

17. října 2009 v 18:14 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika
Zajímal by mě váš názor. Já i když si tu hraju na intelektuála, se musím přiznat, že jako první jsem znala tu nejmíň originální a nejvíc masovou verzi od Green Day. Ani jsem netušila, že to není originál Docela mě překvapilo kolik zpěváků se vrhlo do týhle písničky. Co si myslíte kdo to zvládl nejlíp??14. října to doopravdy nikdo nečekal.

14. října 2009 v 19:33 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?

Vážení čtenáři a čtenářky,

(super to zní jak nadpis prestižního časopisu)

Měla jsem pro vás v úmyslu napsat ještě jeden článek o tom jak se dá i šedý podzim vidět barevně a s optimismem. Bohužel mi plány zkřížilo počasí. V Liberci a koukám, že nejen v Liberci: idnes.cz sněží. Já se například celou Matiku, Občanku a Němčinou těšila tomu pohledu z okna na náhderné sněhové vločky. Jen mi dojem trochu kazila ta zelená alej, co nám roste před školou..

A jak je u vás? Je v Praze čvachta? A odhrnujou v Trutnově sníh?? Zajímalo by mě to.

Dove. Evolution of beauty

8. října 2009 v 16:44 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Určitě už jste to viděli, je to známý video i přesto (nebo právě proto?) ho sem chci dát. Zajímalo by mě co by vytvořil Photoshop ze mě :). Ne nechci to vědět nepotřebuju bejt jenom obrázek s upravenou pletí, zvětšenejma očima a bělejšíma zubama. Uvědomte si, že tyhle monstra na vás koukají všude a i když vypadají jako lidi, je to něco jinýho. Není to člověk! Z těhle plakátu nekouká život.
¨

Docela rozdíl, nezdá se vám??

Čokoláda

5. října 2009 v 16:36 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?


Neznám nikoho kdo by neměl rád čokoládu. Já jako spousta lidí jí naprosto zbožňuju. Je to skvělé antidepresivum. Bohužel s těžkými následky v podobě špíčků na tvářích a především "ŠPÍČKŮ" na břiše. Všiměte si jak je čokoláda inspirativní jáá znám minimálně 2 filmy o čokládě. Je to prostě zázrak :D

Zázrak? Ano, já jsem zázrak.

3. října 2009 v 15:51 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?

Je to děs. Určitě jste si všimli těch malých lištiček dole co vám ukazujou reklamy. Mě se tam objevial reklama na jeden blog a přestože mě název zaujal jsem zdrcená. "Zázrak? Ano, já jsem zázrak" tak takhle se jmenoval název, myslela jsem, že to bude vtipná stránka s sebeironickýma článkama, ale místo toho na mě jukla naprosto děsivá stránka o hubnutí. Tohle nikdy nepochopím samozřejmě že většina holek(i já) potřebuje trochu snížit svou váhu, ale tahle holka (nevím jesti se ještě dá považovat za člověka) se chlubí tím, že za týden schodí 2 kila. Možná jí to dooptravdy těší, ale je na nejlepší cestě k anorexii. Myslím že tohle by se mělo ukazovat všem holkám co tohle napadne
Prosím podívejte se sami: banalite.blog.cz . Já netušila, že ještě něco takovýho může existovat..
Byla bych vám zároveň vděčná kdyby jste tam nezveřejňovali můj článek, nepotřebuju vypadat jako popudlivá tlusťoška.