Srpen 2009

The ENDS. (of holiday)

30. srpna 2009 v 13:30 | spoonei |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Amigo!
Zdravím všechny z Hradce. Jsem tu na "prázdninách" ale připadám si spíš jak au-pair bez platu. Nechceš jít s dtma na hřiště? Holky by si chtěli jít koupit nanuk vezmeš je tam?? GRRH
Ale nemám jim to až tak za zlý, alespoň jsem vypadla z domu a nemusím přemejšlet o tom co mě čeká v úterý. Ani to nevyslovujte. Ale naučla jsem se užívat prázdniny až do poslední kapky. Já nechápu ty lidi co už v půlce srpna naříkaj jak se to krátí a že už jenom dva tejdny. Tohle jsem nikdy nechápala vždycky mám tu první půlku volnější a činnosti nacpu až do tý druhý. Nedokázala bych celej srpen čumět do blba.

Závidím těm na vejšce ještě jeden měsíc.. :)

Cliff diving

20. srpna 2009 v 19:07 | spoonei |  ART
Tenhle sport mě fascinuje. ČLověk vyleze nahoru na útes a prostě skočí dolu dělá triky a tak. Nebylo by to zajímavý, ale skáčou i ze 30 metrů. Myslím, že líp to popíšu obrázky:

DVB

12. srpna 2009 v 16:08 | spoonei |  SLEPICE NEBO VEJCE?

Nevím
jak vy to mate se čtením novin, ale já si přečtu jenom tak magazín dnes a to většinou jenom tel. program. To ostatní si přečtu jenom někdy a většinou, když je pauza na reklamy v telce :D jeden článek mě, ale zaujal. Jak žijí David a Victoria Beckham. Článek celkem obyčejný ale byla tam fotka toho páru před 10 lety a dnes. Překvapilo mě, že sice jsou téměř jednoznačně hezčí a víc in, mě byly před těmi 10 lety mnohem sympatičtější Victoria nebyla anorektička která má velikost XXXS a David sice mel křivé zuby a celkem nevkusný účes, ale byl sympatický a nebyla to jen přetvařující se maska. Pro srovnání tady jsou fotky:

Joan Miró

9. srpna 2009 v 15:29 | spoonei
Miró je podle mě fascinující umělec. Dokáže plátno zaplnit tak, že z něj máte nádherný pocit, ale zároveň je tam třeba jen pár čárek. Vypadá to jako čmáranice od dítěte, ale je to geniální. Na jeho obrazech je svět fantazie, nemaluje skutečnost, ale svět který je dokonalý, kde nejsou žádná zla a podvody.