Leden 2009

Six feet under

27. ledna 2009 v 15:42 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika
Já já já jáuu!

To nic jenom mám chřipózní náladu a tu se snažím řešit koukáním na dvě cvoklý holky (Anča a Monča), pusťte si jakejkoli díl a jájájá vám dá smysl.

Začínám mít depresi a hroznej pocit z nicnedělání, už mě ani nebaví spát!!!
Nojono... Ježiš to je kejda tenhle článek!!
To už nic nezachrání.. prostě to neberte vážně mám teplotu a ňák mi to nemyslí...Tak jenom chabej pokus dát článku nějakje směr. Tohle je Verča (se kterou ráno jezdim tramvají) co jí fotila Aneta (kterou na basketě trenuje tatův kolega), no a děsně jí to tam sluší. Aneta si rozběhla DeviantArt a tohle je jedna z mnoha povedených fotek...
No a menuje se Six feet under

Design (Audrey, Audrey, Audrey)

26. ledna 2009 v 10:30 | *yesterday* |  ART
Tak a je to tady... Japonka se sluchátkama je nadobro pryč, ne že by se mi nelíbila, ale sedím doma u počítače liju do sebe Bromhexin, měřím si teplotu a modlim se aby to bylo lepší! Tak mě napadlo, že sem hodím novej vzhled. Audrey je krásná a mám jí ráda... Dělala sem to asi třikrát a už mi málem hrabalo!!!

Ale myslím, že celkem povedený ne???


Vote for Barack

23. ledna 2009 v 15:23 | *yesterday* |  ART
Rozhodla sem se napsat článek o Baracku Obamovi. Ne, že bych se tvářila jak moc tomu rozumím, ale to co mám na něm ráda je jeho sympatie. Dokáže si získat lidi na svoji stranu. Mě si získal už na začátku, když ukazovali v televizi kandidáty. Ani sem ho neslyšela promluvit a už sem si říkala to je sympaťák, ten by se nato hodil. No nejsem dobrej rečník, ale našla sem hezký obrázky tak je sem hodim.

Jů! Talovou fotku si nechám udělat do občanky XD
To nejlepší nakonec... ÁÁÁch...

W302

19. ledna 2009 v 17:09 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Moc se v tom nevyznám, zní mi to trochu jako méno robota, ale popravdě by to měl bejt název mýho novýho mobilu!! Nemůžu se nepochlubit, je fakt krásnej. Možná když ho uvidíte si o mě budete myslet, že sem nějaká blbka pro kterou je mobil a další věci to nejdůležitější. Nejsem taková, že by pro mě věci hodně znamenali, al ez toho mám fakt radost... Dostala sem ho k narozkám (ještě s Ovečkou Shaun XD)

17. leden XXXX

16. ledna 2009 v 16:58 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
zítra je 17. leden, pro každýho z vás úplně normální den, ale pro mě je trochu jinej... až se ráno probudím budu zase o rok starší! a odpoledne budu mít s kámošema 3násobnou oslavu. sme tři lidi narozený v lednu takže zapaříme... (no zapaříme... budem přežraný a budem pantomimou ukazovat celibát a barmana... XD)

Takže si musim sama popřát: Všechno nejlepší Káťo!!! A hodně optimismu do dalšího roku.

Keith II

12. ledna 2009 v 21:21 | *yesterday* |  ART
Ahoj. Možná ste tenhle článek už viděli, jestli občas sjedete i dolu a nečtete jenom první článek... Prostě mi přijde škoda, že si ho nejspíš nikdo nepřečet... Takže ho sem dávám ještě jednou...

Pod tím jménem (příjmení je Haring) se skrývá jeden fakt moc boží umělec. Baví mě hledat lidi co sou něčím vyjímečný a to tenhle byl.

( Myslím, že informace o něm si můžete najít sami jestli vás zajímaj, ale mnohem důležitější je to co vytvořil )Jenom taký malý, ale důležitý vylejvání vlastních myšlenek na klávesnici. (Nic chytrýho nečekejte)

9. ledna 2009 v 16:50 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Já vím, že není normální psát dva články denně. Teda aspoň já to tak nedělám. Ale potřebovala sem sem něco napsat... Uvědomila sem si jak mo cmě ovlivňujou rodiče. Mám tu smůlu, že s mým malým věkem s nima ještě furt musím bydlet. A až do teď sem si říkala jak to bude děsný až budu bydlet sama, ale změnila sem názor. A je to dobře. Až moc dlouho mi svoje vlastní názory a já je poslouchala. Teď už si nenechám nic namluvit a budu dělat jen to co sama považuju za správný.

Jo asi je to jeden velkej blaf tenhle článek, ale vy si zlepšete náladu na tom článku pod tím, protože ten sem psala ještě v optimistický náladě. A já už mám náladu zlepšenou protože jsem tenhle pokus o svobodu napsala veřejně takže mě to bude nutit to vydržet.

A co ještě začnu?
- cvičit jógu, je to zdravý a člověk by se u toho měl uklidnit a pročistit
- míň čučet na lidově řečeno bednu, jenom na pořady co něco přinášej
- víc číst, a lepší věci, mám pár typů a v knihovně mi leží novej Bradbury!
- a další věci co nedělaj trapný puberťačky

Keith

9. ledna 2009 v 16:23 | *yesterday* |  ART
Pod tím jménem (příjmení je Haring) se skrývá jeden fakt moc boží umělec. Baví mě hledat lidi co sou něčím vyjímečný a to tenhle byl.

( Myslím, že informace o něm si můžete najít sami jestli vás zajímaj, ale mnohem důležitější je to co vytvořil )Jenom malá potřeba něco říct.

6. ledna 2009 v 16:51 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Tak sem hledala nějakej pěknej blog ... hledám v těch novejch článcích a sem znechucená přijde mi, že tu fakt žádnej dobrej blog není. Samej Tomííšek a BillíííShek a pixelky ...
Tak jenom doufám, že tam nespadnu.