Prosinec 2008

Dnešní menu

30. prosince 2008 v 18:26 | *yesterday* |  Filmy, lidé, muzika
Zkoumala sem svůj hudební styl. A zjistila sem, že většina písniček je od někoho převzanejch. Prostě si někde přečtu ten název a už je to moje oblíbená písnička. Vadí mi, že nevím jestli to je dobře nebo špatně. Ke každýmu songu mám ňákej příběh.

Jo myslim, že to je dobře...
Tak sem dám malou ochutnávku mýho stylu:

SNÍDANĚ: Něco pomalýho, aby ste se probrali a nabrali optimistickou náladu Sara Bareilles - LOVE SONG

PŘESNÍDÁVKA: Já sem ve škole a potřebuju zvýšit energii. Rooney - WHEN DID YOUR HEART GO MISSING

OBĚD: Těšim se domů a trošku zklidním, je to taková písnička prostě na pohodu. Iva a Pierre Richard LE CHANSON DE PIERRE

ODPOLEDNE: Něco na doma. Amy Macdonald THIS IS LIFE

VEČER: Nejsem zrovna s těch lidí co choděj každej večer ven takže dám přednost hudbě ve filmu.


Není to zovna originální a nápaditej vkus, ale musím uznat, že sem na tom líp než moje desetiletá sestra co sjíždí akorát Evropu 2 a Maddonu.

Tak zas jednou koukám do monitoru

26. prosince 2008 v 14:13 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Vánoce máme za sebou. A můžu říct, že letos to celkem šlo. Bála sem se, že budu muset dělat hodnou holčičku, rozbalovat dárečky, psát pohlednice a PFka, ale v pondělí mě přemohla chřipka a tak sem se těmhle jinak povinným věcem mohla vyhnout a s rodinou zdílet jenom ty příjemný věci.

Ježíšek mě potěšil. Letošní štědrý večer byl fakt ŠTĚDRÝ!!
Jsem vlastníkem nového batohu s piškvorkovým potiskem, korálků z knoflíků, Bangu, Bajek Barda Beedleho a polovičním majitelem sedacího pytle!!!

Sem z něj úplně nadšená!! Klidně bych v něm i spala...


Asi je to slušný vám popřát hezký rok 2009 a hodně čtenářů na úrovni :D

Tomáš BÍM

22. prosince 2008 v 20:48 | *yesterday* |  ART
Dneska sem byla s mámou nakupovat. Chtěla koupit polštář na gauč pro babičku. Ten sme nekoupily, ale podařil se nám mnohem lepší nákup. Asi hodinu jsem polovičním vlastníkem kalendáře o Tomáše Bíma. Dřív sem ho vůbec neznala, ale je to děsně hezký.

Aby ste si taky dokázali představit o co vůbec jde:Nevím co vy, ale já sem právě naprosto zamilovaná!!!
No ne zrovna do něj ... ale jeho obrazy jsou boží!!


XoX mas

19. prosince 2008 v 16:25 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
Tak se nám zas blížej Vánoce co??? ne že bych z toho byla nějaká odvázaná.
Ale celkově mám tu atmosféru ráda.

Znáte Lásku nebeskou??? je úplně boží jak se tam nakonec líbaj na tom koncertě..


Ach jo ... viděla sem to 2x ...

Nebo jak tam Mr. Bean balí dárky. Bože kam až sem se to dostala?? nechci bejt blog kde už nemám o čem psát a tak píšu o filmech!!!

Dneska byl poslední den školy. A třetí hodinu byl koncert školní kapely.. Zní to nudně, ale bylo to božíí! Rocková kapela co má i vlastní koncerty!! A pak k nám přišel bejvalej matikář a bižulář ( to byli ty nejlepší učitelé co sme kdy měli!!! ach jo jak se nám po nich stejská VĚNUJME JIM MINUTU TICHA )
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

TAK TO SNAD BYLA MINUTA...
Ahoj asi v pondělí

*yes*

DO YOU FEEL THE POSITIVE VIBRATIONS?

16. prosince 2008 v 17:08 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?
mám kamarádku co se dívá na doktora House. já tomu teda moc nefandim (popravdě sem viděla jenom jeden díl) a ta kamarádka má plakát s Housem a u něj tenhle nápis to je jenom vysvětlení mýho chytrýho nadpisu... teď by měl přijít opravdovej článek, ale psaní není moje parketa (bože mluvim jak moje babička!!!aspoň sem trošku Retro). rozhodla sem se, že budu psát třeba v buse a až nasmolím dobrej článek tak ho sem dám.

MY CHRISTMAS MOOD

Jednoduše nestíhám mám málo dárků atd... ale nějak mě to neštve. prostě jenom vychutnávám vánoce a snažím se si je užít. a hlavně se vyhnout tý děsný náladě co má každej rok spoustu lidí. jako příklad dám svojí mámu (promiň mami, ale seš ten nejlepší případ), potřebuje mít všechno uklizený, umytý okna vyleštěný zrcadlo, dekorace po celým bytě. všechno je to krásný, ale stojí jí to tolik námahy a tolik starostí, že bych se bez toho klidně obešla. v mým pokoji je binec tak jako tak, nalepila sem si na strop hvězdičky z celofánu a pověsila pár zelenejch korálků a sem spokojená. nepotřebuju k tomu ani omytý okno probranou knihovnu.

Zkuste to taky.

a nemůžu si odpustit pár pozitivních obrázků na závěr:

yop yop XD

I ♥ LIFE

11. prosince 2008 v 18:28 | *yesterday* |  ART
AHOJ!!

TAK SEM ZAS JEDNOU PŘEMEJŠLELA A JAK SEM SE DOSTÁVALA DÁL A DÁL DOSTALA JSEM CHUŤ O TOM NAPSAT ČLÁNEK.
Pak se mi, ale vybavily všechny moje pokusy a rozhodla jsem se to ze sebe dostat jinak. Našla jsem obrázky co přesně vystihujou to jak sem se cítila.

Life is a tragedy for people who feel, but a comedy for people who think!!!

Až ti v životě bude nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny spadnou za tebe.


bye *yesterday*

Kašly kucky (sem na cucky)

4. prosince 2008 v 22:02 | *yesterday* |  SLEPICE NEBO VEJCE?


EEEEh

Sem asi nachcípaná... A to je v hajzlu, v sobotu chci jet na vánoční trhy do Drážďan
Kže musím doufat, že to ještě přežiju a chřipka se projeví až v neděli...
Jo asi tak se teka cejtim...
Chjo...
Nevím jak a čím to je, ale vždycky všude říkám, že moje nejoblíbenější roční období je zima. Přitom právě v zimě a na jaře mám svý obvyklý depresivní období... Letos mě to povalilo ňák dřív. Prostě se mi do ničeho nechce a na všechno kašlu. Ulejvám se z flétny, výtvarky, oddílu a na všechno včetně rodičů kašlu. A nejhorší je, že já sama bych chtěla bejt zase v pohodě. Ale ať se snažím jakse snažím prostě to nejde. Uvidíme za jak dlouho mě to přejde. Loni to trvalo asi měsíc, ale letos??? Myslím, že tak tejden možná míň a vrátí se mizase normální celkem optimistická nálada. Nedokážu, ale určit jestli nepříde nová várka...
Bye
your depresive *yes*